SamotneSerca.com

Należą Państwo do starszego pokolenia i chcielibyście zyskać kontakty na panie lub panów w podobnym przedziale wiekowym? Portal randkowy samotneserca.com jest dokładnie dla Państwa!

samotneserca

Specyfikacja SamotneSerca

Zawieranie znajomości w dojrzałym oraz zaawansowanym wieku może być trudne. Portale randkowe online nie są już tylko dla młodych a mogą pomóc wielu osobom. Niektórzy mają trudności w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów lub nie nie udaje im się znaleźć odpowiedniej osoby która miałaby podobne zainteresowania.

Nasz portal randkowy samotneserca może Państwu pomóc w nawiązaniu kontaktów z ludźmi, którzy szukają tego samego co Państwo. Wystarczy się zarejestrować, podać kilka podstawowych informacji i już można szukać pomiędzy tysiącami pozostałych użytkowników. Nie jest problemem znalezienie poważnej znajomości, przyjaciela żeby czasem popisać lub kogoś z kim będą Państwo spędzać wolny czas w teatrze lub kawiarni.

Jak to działa?

Rejestracja na stronie jest bezpłatna a potrzebują Państwo do tego jedynie adres e-mail, na który zostanie wysłany e-mail weryfikacyjny. Opłaty członkowskie wnoszą jedynie mężczyźni ale dopiero po wypróbowaniu portalu. Tysiące zarejestrowanych seniorów na portalu samotneserca.com znalazło przyjaciela ale także partnera do związku w swojej okolicy. Wyszukiwać pomiędzy użytkownikami można na podstawie położenia geograficznego, zainteresowań, upodobań, wieku i wielu innych kryteria. Do wybranej osoby wystarczy następnie napisać wiadomość a potem zależy już od was czy zostaną Państwo tylko przyjaciółmi do popisania czy jednak zdecydujecie się na kontakt osobisty.

Zarejestrowani użytkownicy przechodzą wieloma zabezpieczeniami oraz manualną weryfikacją tożsamości dlatego na portalu znajdziecie jedynie realne i prawdziwe informacje o użytkownikach których możecie skontaktować. Nie wahaj się więc i już teraz znajdźcie bratnią duszę online. Ocenę portalu samotneserca oraz inne rodzaje portali randkowych znajdą Państwo na  portalerandkowe-najlepsze.pl.

Ocena portalu

Zalety:

– Wybór pomiędzy wieloma tysiącami użytkowników

– Setki nowych rejestracji codziennie

– Szybka i bezpłatna rejestracja

– Manualna weryfikacja użytkowników

– Opcja zupełnej anonimowości

– Zabezpieczony transfer danych

– Przejrzysty design strony

– Możliwość wyszukiwania na podstawie wybranych kryteriów

Wady:

– Ograniczony okres próbny dla mężczyzn