Upojną noc – 6 wskazówek jak zapewnić

upojną noc

Upojną noc? Poniżej przedstawiamy podstawowe wskazówki, które pomogą wam przy szukaniu w świecie wirtualnym.

1. Nie podszywaj się za kogoś innego

Potencjalna randka będzie rozczarowaniem gdy okaże się, że jesteście nie tą osobą za którą się podawaliście. Nie marnujcie czasu i możliwości znalezienia kogoś, kto was rzeczywiście doceni.

Nie próbujcie też przesadzać ani nie zatajajcie prawdy. Fakt, że biegiem lat przybyło wam kilka kilogramów lub ubyło trochę włosów nie musí wam wcale odbierać atrakcyjności. Nie chowajcie się więc za starymi fotografiami.

2. Bądźcie pewni kogo szukacie

Ten punkt wydaje się wam oczywisty. Wy przecież wiecie najlepiej jakie przeciwieństwa was przyciągają ale mielibyście być przygotowani na jakie pytania musicie mieć jasne odpowiedzi.

  • Szukacie kogoś w swoim wieku, czy raczej kogoś młodszego lub jednak starszego?
  • Chcielibyście się spotkać na niezobowiązującą noc raczej z kimś z innej miejscowości, czy raczej nie macie ochoty na jakikolwiek dojazd?
  • Jakiego rodzaju relacji szukacie? Stały, niezobowiązujący związek, sporadyczne spotkania czy o jednorazową przygodę?

3. Bądźcie wyrozumiali

Pamiętajcie, że osoba z którą rozmawiacie nie musí być jeszcze biegła w takich praktykach jak umawianie się na sex i w niektórych przypadkach może poczuć się urażona. W wirtualnej przestrzeni portali randkowych znajduje się zawsze więcej mężczyzn, co oznacza, że kobiety codziennie otrzymują dziesiątki wiadomości, których ogrom może mawet doprowadzić aż do usunięcia profilu. Jeśli więc użytkowniczki nie mają napisane czego konkretnie szukają, dajcie im najpierw czas na odpowiedź zanim w ramach zaoszczędzenia czasu złożycie im jakąś propozycję.

4. Poświęćcie dostateczną uwagę na wybór portalu randkowego

Istnieje mnóstwo stron służących do zawierania znajomości z różnymi ukierunkowaniami według wieku, pochodzenia czy specyficznych zainteresowań. Szukacie gorących nocy w z nieznajomymi osobami wyszukujcie portale erotyczne lub portale dla sexu, gdzie znajdziecie tak samo myślące osoby.

5. Okażcie zainteresowanie

Nie próbujcie zawładnąć rozmowy ale dajcie również drugiej osobie przestrzeń do wyrażenia siebie. Również wyobrażenie sporadycznego zaspokajania może się różnić u pojedynczych osób. Spróbujcie przed samym spotkaniem wyjaśnić swoje pragnienia i ewentualnie niecodzienne życzenia.

6. Bądźcie otwarci

Większość ludzi ma określony typ który im się podoba, według koloru włosów, charakteru albo wieku. Ponieważ mówimy o zawieraniu niezobowiązujących związków spróbujcie rozszerzyć zakres zainteresowań w tej kwestii. Nikt nie mówi, żebyście nawiązali seksualny kontakt z kimś, kto wcale nie jest dla was atrakcyjny ale opłaca się nie oganiczać do pewnego typu ludzi i wypróbować coś nowego. Może podobają się wam szczupłe kobiety, ponieważ generalnie uchodzą za bardziej atrakcyjne ale ponieważ mówimy o przygodzie na jedną noc nie będziecie jej przecież nigdzie prezentować, możecie więc spróbować romans na przykład z lekko puszystą kobietą, które są podobno w łóżku bardziej namiętne.