3 największe błędy zapoznawania online

To w zasadzie obojętne czy szukasz miłości na całe życie czy tylko weekendowej przygody. Na portalach randkowych możecie popełnić mnóstwo błędów, które drastycznie obniżą wasze szanse na znajomość. Bardzo łatwo ich jednak uniknąć tych największych jeśli się je zna. Zatem jeśli właśnie szukacie przygody albo poważnego związku, mielibyście zwrócić uwagę na poniższe największe błędy:

  1. Nie używaj fałszywej fotki profilowej!

Wszyscy wiemy, że nie jest wcale tak łatwo znaleźć fotkę, która by nas w pełni satysfakcjonowała. Warto jednak poświęcić na to czas i wybrać najlepszą z możliwych. Albo po prostu dać sobie zrobić sobie profesjonalne zdjęcie, po to, żeby było ono aktualne. A to dlatego że przecież to zdjęcie robi to pierwsze i to najważniejsze wrażenie a to decyduje o tym, czy ktoś zerknie na wasz profil albo przeczyta waszą wiadomość. Wiele osób obchodzi to tym sposobem, że da do profilu zdjęcie swojego zwierzaka, superbohatera albo swoich dzieci. Tak samo jak zdjęcie z dowodu osobistego dodawanie tego typu zdjęć nie jest najlepszym rozwiązaniem.

2.  Nie wymyślaj!

Vyplňte svůj profil podle pravdy. Při osobním setkání s partnerkou si pak ušetříte zklamání. To že si člověk ubere na online seznamkách dvě – tři kila a přidá pár centimetrů je více než běžné. Často se také setkáváme s tím, že v profilu najdete koníčky a zaměstnání, kterým se dotyčný chce udělat zajímavější. Lidé, kteří tak to upravují svůj profil si neuvědomují, že online flirtování následně vede k osobnímu setkání, kde všechno praskne. To bývá často také konec online vztahu.

3. Nie opisuj zbyt szczegółowo swoich oczekiwań!

Oczywiście, że każdy z nas ma wyobrażenie o swoim idelanym partnerze. Ale nie można też przesadzać. Ten, kto szuka 28-letniej, długonogiej blondynki z dyplomem wyższej szkoły będzie raczej szukał bardzo długo. Jeśli jednak troszeczkę obniżycie oczekiwania bez podawania takich szczegółów szansa na zapoznanie kogoś online zdecydowanie wzrośnie.