Uncategorized

Sex na jedną noc – niepisane zasady

sex na jedną noc

Sex na jedną noc przynosi świeżość i właśnie w tym tkwi jego urok oraz oferuje poczucie przygody i podniecenia. Niesie z sobą znacznie wyższy popęd seksualny oraz odczucie pożądania. Ogarnie was uczucie szczęścia dzięki intensywnej dawce hormonu oksytocyny. Produkcja tego hormonu, znanego również metaforycznie hormonem szczęścia wzrasta właśnie podczas dotyku, przytulenia oraz orgazmu. Inne korzyści sexu na jedną noc to zdecydowanie luźniejsza atmosfera a osoby uczestniczące mają często więcej odwagi żeby wypróbować nowe praktyki lub spełnić swoje marzenia sexualne. Z drugiej strony przygodny sex może się wiązać z niedostatkiem intymności. A jeśli nie macie ochoty odnieść poza wspomnieniami także jakiejś choroby zadbajcie o w takich przypadkach również o podwyższoną ostrożność i ochronę.

Niepisane zasady sexu na jedną noc

Istnieje wiele niepisanych zasad nieformalnego przygodnego sexu. Poniżej przedstawimy wam te podstawowe.

1. Nie zadawaj nazbyt prywatnych pytań

Jeśli przed aktem będziecie rozmawiać dłużej trzymajcie się ogólnych tematów i nie próbujcie wyciągać żadnych szczegółowych informacji o danej osobie. Mogłoby bowiem dojść do zdjęcia maski, straty zainteresowania i oczywiście utraty początkowej atrakcyjności.

2. Nie opóźniajcie

Przedłużająca się bliskość prowadzi do intymności, dlatego zastanówcie się nad długością swojej przygody. Nie na darmo przecież mówi się o tym sex na jedną noc. Jeśli nie chcecie się wiązać na dłużej trzymajcie się tej zasady.

3. Nie oczekuj wyraźnego zakończenia

W przypadku nieformalnych przygód nie możecie oczekiwać oficjalnego zakończenia. Nie łudźcie się, że człowiek z którym spędziliście noc jeszcze kiedyś się odezwie lub oficjalnie oznajmi koniec zbliżenia intymnego.

Gdzie znaleźć sex na jedną noc?

Możecie zacząć w swojej okolicy a może zauważycie, że jakiś singiel na horyzoncie nie miałby nic przeciwko takiej jednorazowej przyjemności. Idealnym miejscem jednak są od zawsze bary i kluby.

Jeśli jednak jesteście nieśmiali i macie problem z nawiązaniem pierwszego kontaktu lub szukacie na przykład kogoś raczej z innego miasta możecie spokojnie skorzystać z jednego z internetowych portali randkowych, które specjalizują się właśnie w sexie na jedną noc lub szybkie przygody jak na przykład polski portal poflirtujmy.com.  Pełny przegląd portali znajdziecie tutaj!

Recommended Articles