5 porad dotyczących zdjęcia profilowego

Pisało się o tym już wielokrotnie. A i tak możemy spotkać ze zdjęciami profilowymi, które nie wiadomo co tam robią. Właściwe zdjęcie profilowe tak samo jak i porządnie wypełniony profil to najistotniejsza rzecz na portalach randkowych. Zakładam, że większość się ze mną zgodzi, że naskenowane zdjęcie z dowodu osobistego nie jest jakimś ektra wabikiem na kobietę. Wasze zdjęcie musi przykuć uwagę partnerki już na pierwszy rzut oka, albo nic z tego nie będzie.

Zgromadziliśmy kilka porad, czego przede wszystkim należy się wystrzegać a tym samym zwiększyć swoje szanse.

  1. Zrób zdjęcie profilowe na dworze

Nie pytajcie nas dlaczego ale kobiety dużo bardziej przyciągają fotki z dworu. Może mają tak kobiety od zawsze, że instynktownie przyciągają je mężczyźni którzy umieją przetrwać w dżungli. Jeśli to działa, dlaczego tego nie wykorzystać.

2.  Nie bądźcie na zdjęciu samotni

Chociaż tutaj różnica nie jest mocno zauważalna. Zdjęcia na których nie jesteście tylko wy są klikane o wiele częściej, niż samotne. Użyjcie więc zdjęcia na którym jesteście ze swoim psem albo zdjęcie, gdzie stoicie na jakimś ciekawym tle, na przykład na tle wieży Eiffla. Pokażcie, że nie siedzicie tylko w domu. Takie fotki przyciągają ludzi.

3. Zapomnij o zdjęciach z łazienki!

Nawet, jeśli tego typu zdjęcia owładnęły sieci społecznościowe w ostatních latach, zapomnij o tym.  Na fotce gdzie jesteś półnagi, w odbiciu lustra widać prysznic lub toaletę, na półce zużytą szczoteczkę do zębów i maść na hemoroidy to nic przyciągającego. Wymyślcie raczej coś bardziej interesującego!

4. Ubierz się tak jak zazwyczaj

Kobiety lubią dobrze ubranych mężczyzn. Ale jeśli nie nosisz garnituru codziennie do pracy albo nie nosisz codziennie designerskich ubrań nie ubieraj tego do zdjęcia na profil. Ubierz to w czym chodzisz na codzień. Wygląda to lepiej.  No i zapomnij o kostiumach, nawet jeśli jesteś fanem Star Wars albo Gry o tron!

5. Uśmiech

Nic tak nie przyciągnie kobiety jak uśmiech na twarzy. Nawet jeśli nie masz idealnych zębów bądź na zdjęciu uśmiechnięty zamiast zmartwiony.  Kobiety to po prostu lubią.