Jak działa bezpłatny portal?

Obecnie prawie każdy portal online chwali się że jest „Bezpłatny“. Na to trzeba jednak przyjąć poprawkę. Niekiedy „za darmo“ kończy się już przy wstępie na stronę główną gdzie użytkownik bez żadnych skrupułów zmuszany jest do kupienia kota w worku.
Portale internetowe starają się utrzymać liczebność kobiecych i męskich profili na takim samym poziomie. Nie zawsze jest to takie proste, dlatego też oferują przeróżne bonusy.
Z przeprowadzonych ankiet wśród użytkowników wiemy, że więkse zaufanie co do portali randkowych mają mężczyźni. I dlatego jest ich na takich portalach więcej.

Nie każdy ma wszystko za darmo

Aby operatorzy stron mogli osiągnąć upragnioną równowagę pomiędzy mężczyznami i kobietami postanowili zaoferować wybranym grupom użytkowników bonusy a także bezpłatne usługi. Nie znajdziemy już dzisiaj portalu, który ma wszystkie usługi płatne zarówno dla kobiet i mężczyzn. Idealnym przykładem jest portal poflirtujmy.com Ma on już stałe miejsce na polskim rynku i w celu przyciągnięcia klientów oferuje swoje usługi za darmo

Portal poflirtujmy.com oferuje bezpłatną rejestrację dla wszystkich użytkowników, którzy chcą zawrzeć znajomość. Wystarczy tylko potwierdzić swoją rejestrację za pomocą linku aktywacyjnego wysłanego na adres email i wypełnić profil. Następnie zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą przeglądać profile użytkowników w swoim regionie, oceniać ich, dodawać do ulubionych i przeglądać inne profile jak długo tylko pragną. Elementem bezpłatnej oferty poflirtujmy.com jest także możliwość kontaktowania wybranych przez siebie użytkowników, żeby dowiedzieć się czy mają one w ogóle chęć nawiązania znajomości.
Po wyczerpaniu tych darmowych wiadomości użytkownik może opłacić członkostwo VIP i aktywnie korzystać ze wszystkich usług portalu. Jeśli jednak nie ma na to ochoty nic się nie dzieje. Profil zostaje aktywny i do jego skrzynki będą zapewne także trafiać wiadomości od innych użytkowników.

Ponieważ aktualnie na portalu jest zarejestrowanych mniej kobiet niż mężczyzn, portal poflirtujmy.com oferuje paniom bezpłatną weryfikację profilu za pomocą stosownego zdjęcia. Po pomyślnej weryfikacji następuje bezpłatna aktywacja wszystkich usług. Także użytkowniczki mają możliwość wypróbowania wszystkich możliwośći portalu zupełnie za darmo

Jeśli zdecydujecie się spróbować szczęścia na portalu poflirtujmy.com nie macie czego się bać. Bezpłatna rejestracja nie zobowiąże was do niczego. Wypróbować możecie także i tutaj: