Cybersex – sex przez internet

cybersex

Cybersex jest to spotkanie dwóch lub więcej osób celem rozmowy oraz zaspokojenia erotycznego. Chodzi o seksualną stymulację w przestrzeni online. Tak samo jak i przy normalnym seksie i tutaj chodzi o to że dobrze poprowadzony cybersex może być fantastyczny. I odwrotnie, niewłaściwie poprowadzony może być w najlepszym przypadku przyczyną rozpaczy. Co zatem należy wiedzieć przed rozpoczęciem tej przygody?

Sprawdźcie tożsamość drugiej osoby

Spróbujcie się upewnić że wybrana do tego osoba jest naprawdę tą, za którą się podaje. Wyszukajcie jej imię online i sprawdźcie jej aktywność online. Tożsamość możecie sprawdzić najłatwiej na przykład poprzez sieci społecznościowe.

Upewnijcie się że nie macie twarzy na wszystkich wysłanych zdjęciach

Jeśli nie jesteście na 100% pewni osoby po drugiej stronie nie wysyłajcie lubieżnych zdjęć ze swoją twarzą, żeby zapobiec możliwości szantażu lub kradzieży tych zdjęć.

Jak rozpocząć rozmowę?

Jeśli inicjatywa pochodzi od was musicie wiedzieć jak rozpocząć rozmowę. Kluczowe jest powolne przechodzenie do konkretów, przede wszystkim właśnie gdy znajdujecie się na platformie przeznaczonej do cybersexu. Możecie zacząć na przykład kilkoma kokietującymi komentarzami, potem ocenić reakcję na nie i na tej podstawie ją kontynuować, ewentualnie zawczasu ukończyć.

Jak i kiedy używać emotikonów lub skrótów?

Ponieważ język polski jest bogaty w dwuznaczności wskazane jest używać emotikonów w konwersacji które pomogą wyjaśnić znaczenie tego co napisaliście lub po prostu złagodzić nastrój. Jeśli chodzi o skróty to raczej nie polecamy ich używania jeśli nie macie pewności, że druga osoba je zrozumie. Może to przecież doprowadzić do zakłopotania rozmówcy, który w najlepszym wypadku musí zapytać co mieliście na myśli a w najgorszym przypadku zamilknie. Na koniec należy też zwrócić uwagę na pisownię. W czasach gdy można włączyć autokorektę pisowni nie warto z niej w tym momencie rezygnować.

Stopniujcie napięcie

Gdy chodzi już o cybersex czy o jakąkolwiek stymulację obowiązuje zasada, że stopniowanie napięcia jest dużo bardziej zabawne i podniecające niż od zera iść od razu na sto. Samochód także potrzebuje najpierw się rozgrzać i stopniowo dodajecie gazu i przyspieszacie, tak samo odbywa się to w cybersexie. Możecie się na przykład skupić się na doświadczeniu i stopniowym rozbieraniu i nie bójcie się bycia kreatywnym. W razie wątpliwości zapytajcie.

W przypadku, że nie jesteście pewni, czy druga osoba jest zainteresowana następnym krokiem po prostu zapytajcie. Macie zamiar na przykład wysłać bardziej niegrzeczne zdjęcie ale z rozmowy nie wynika czy dana osoba by tego chciała dobrze jest po prostu zapytać. W innym przypadku, jeśli macie jakieś specyficzne upodobania również lepiej zapytajcie, czy jest sens w ogóle o tym rozmawiać. Rzecz jasna musicie się liczyć także z odmową.

Bawcie się

Elementem cybersexu jest jego nieograniczoność, granice stanowią jedynie uczestnicy. Mówimy o podniecającym doświadczeniu bez poczucia winy, z którego można korzystać jak często chcecie, z iloma ludźmi chcecie, ile chcecie. Cybersex może także pomóc ulepszyć wasze życie prywatne oraz klasyczny sex. Możecie wypróbować rzeczy na które wcześniej nie mieliście odwagi i możecie rzecz jasna przenieść te praktyki ze świata wirtualnego do realnego. A gdzie możecie znaleźć wymienione przygody? Wypróbujcie na przykład portal erotyczny Poflirtujmy, gdzie możecie zacząć pisać z podobnie usposobionymi osobami.